Aktualności

Aktualny język artykułu: PL

Walne Zgromadzenie Członków Związku Młodzieży Białoruskiej

Informuję, iż w dniu 27 marca br. o godzinie 14:00 odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków Związku Młodzieży Białoruskiej.

Walne Zgromadzenie odbędzie się w pomieszczeniu biurowym ZMB w Bielsku Podlaskim przy ulicy Rejtana 24.


Cały artykuł
Aktualny język artykułu: PL

Uchwała nr 1 Walnego Zgromadzenia Członków Związku Młodzieży Białoruskiej z dnia 6.03.2011

Decyzją Walnego Zgromadzenia Członków Związku Młodzieży Białoruskiej, członkowie ZMB, którzy od długiego czasu nie wykazywali aktywności w działaniach Związku, nie uiszczali składek członkowskich oraz nie uczestniczyli w 5 ostatnich Walnych Zgromadzeniach zostają skreśleni z listy członków ZMB na podstawie § 18 pkt. 4 Statutu Związku Młodzieży Białoruskiej.


Cały artykuł

Video z koncertu promującego nową płytę Ilo&friends

ilo&friends –. grudniową porą ocieplimy klimat i rozgrzejemy atmosferę elektro - akustycznymi dźwiękami, które rozbrzmiewały już w małych miejscowościach Podlasia, jak również w klubach takich miast jak Kraków, Toruń czy Warszawa. Gościliśmy na festiwalach „Jesień bardów”, „Basowiszcza”, „Inny wymiar”, "Dni sztuki współczesnej". Mamy też w swoim dorobku wspólny spektakl z białostocką „Grupą Przejściową” („Tożsamość”).


Cały artykuł
Zmień język artykułu: BEZmień język artykułu: PL

ilo&friends po raz pierwszy z nową płytą!

9 grudnia zaprezentujemy naszą drugą płytę „Słoneczniki” (Сланечнікі/Sunflowers), przy której swoje umiejętności na fortepianie zaprezentował Igor Łukaszuk, a cudownie saksofonem ubarwił genialny białostocki muzyk, Klaudiusz Bogusłowicz (Herion).


Cały artykuł
Aktualny język artykułu: BEZmień język artykułu: PL

Бардаўская Восень 2010

Бардаўская Восень 2010 - ХVIІ Фэстываль Беларускай Бардаўскай ды Аўтарскай Песні.

22-24 кастрычніка 2010 г. На ўсе канцэрты ўваход вольны.


Cały artykuł

Бардаўская Восень 2010 – адбор удзельнікаў конкурсу

Зьвяз Беларускай Моладзі абвяшчае адбор на конкурс падчас ХVІІ Фэстывалю беларускай бардаўскай ды аўтарскай песні "Бардаўская Восень 2010".


Cały artykuł

Obóz badawczy w ramach projektu "Drzewo i Sacrum"

W Hajnówce odbył się obóz badawczy w ramach projektu Podlaski Szlak Kulturowy "Drzewo i Sacrum". Był on jednocześnie praktykami zawodowymi dla studentów I roku architektury Politechniki Warszawskiej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii i opinii uczestników obozu.


Cały artykuł

Ogłoszenie o zamówieniu

Wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją I etapu adaptacji nieruchomości zabudowanej w Szczytach-Dzięciołowie, gm.Orla, powiat Bielsk Podlaski, woj. podlaskie pod przyszłe Centrum Edukacji i Promocji Kultury Białoruskiej.

Numer ogłoszenia: 177715 - 2010; data zamieszczenia: 06.07.2010


Cały artykuł

25.05.2010Szczyty - Koncert w ramach festiwalu Tam Po Majowuj Rosi

23 maja 2010 r. w budynku adaptowanym pod przyszłe Centrum Edukacji i Promocji Kultury Białoruskiej oraz na terenie do niego przyległym odbył się koncert w ramach II Międzynarodowego Festiwalu Podlasko-Poleski "Tam Po Majowuj Rosi".

Cała galeria